0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe TT Elite Series
Michal Skorski
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۰:۴۰
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۱:۰۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۲۵
Artur Grela
۲
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۰۹:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۵۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۸:۱۵
Jakub Folwarski
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۰۸:۴۰
Bartosz Czerwinski
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۲:۲۰
Krystian Kolodziej
۲
۳
Artur Daniel
Finished
۱۵:۲۰
Mariusz Koczyba
۳
۰
Kowalczyk Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Slawomir Dosz
۲
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۳:۳۵
Mateusz Burkacki
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۵۰
Rudomina Kamil
۳
۲
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۵۰
Miroslav Sklensky
۳
۲
Artur Daniel
Finished
۰۸:۴۵
Adrian Wiecek
۲
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۰:۰۰
Piotr Chodorski
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۱۰:۲۰
Miroslav Sklensky
۳
۲
Slawomir Dosz
Finished
۱۲:۰۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Piotr Cyrnek
Finished
۱۴:۱۵
Krystian Kolodziej
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۳۵
Piotr Cyrnek
۲
۳
Artur Grela
Finished
۱۶:۴۵
Slawomir Dosz
۳
۰
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۱:۰۰
Mariusz Koczyba
۱
۳
Piotr Strus
Finished
۰۱:۲۵
Kowalczyk Marcin
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۱:۵۰
Michal Skorski
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Adrian Wiecek
۲
۳
Artur Daniel
Finished
۱۱:۳۵
Filbrandt Tomasz
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۱۰
Damian Korczak
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۰:۳۵
Rudomina Kamil
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۱:۴۱
Damian Korczak
۳
۲
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۱:۵۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۲:۱۰
Michal Skorski
۳
۱
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۲:۱۵
Slawomir Dosz
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۳۵
Blazej Szczepanek
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۲:۴۰
Michal Skorski
۳
۰
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۳:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۳:۳۰
Blazej Szczepanek
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۳:۵۵
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۴:۴۵
Michal Skorski
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۵:۰۵
Blazej Szczepanek
۰
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslaw Rolak
۰
۳
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۵:۵۵
Blazej Szczepanek
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۶:۴۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۰۵
Michal Skorski
۳
۰
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۷:۳۰
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۰۸:۲۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۰۹:۱۰
Daniel Bak
۱
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۹:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Miroslav Sklensky
Finished
۰۹:۳۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۹:۵۵
Slawomir Dosz
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۰:۲۵
Daniel Bak
۳
۰
Piotr Cyrnek
Finished
۱۰:۴۵
Miroslav Sklensky
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۰:۴۵
Artur Grela
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۱۱:۰۵
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Daniel Bak
Finished
۱۱:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۲
Piotr Cyrnek
Finished
۱۱:۵۵
Artur Grela
۰
۳
Daniel Bak
Finished
۱۲:۲۰
Jakub Folwarski
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۱۲:۴۰
Artur Daniel
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۱۲:۴۵
Piotr Cyrnek
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۱۳:۰۵
Miroslav Sklensky
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۳:۱۰
Artur Grela
۲
۳
Piotr Chodorski
Finished
۱۳:۳۰
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۳:۵۵
Daniel Bak
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۳:۵۵
Miroslav Sklensky
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۴:۳۰
Daniel Bak
۳
۱
Adam Dosz
Finished
۱۴:۴۰
Slawomir Dosz
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۴:۵۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Artur Grela
Finished
۱۵:۰۵
Piotr Cyrnek
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Sklensky
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۵:۴۵
Daniel Bak
۳
۲
Jakub Folwarski
Finished
۱۵:۵۵
Artur Daniel
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۶:۱۰
Marcin Jadczyk
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۶:۲۰
Slawomir Dosz
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۶:۵۵
Jakub Folwarski
۱
۲
Adam Dosz
inprogress
۱۷:۰۵
Miroslav Sklensky
-
-
Krystian Kolodziej
بازی شروع نشده است
۱۷:۲۰
Daniel Bak
-
-
Piotr Cyrnek
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Artur Daniel
-
-
Adrian Wiecek
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Marcin Jadczyk
-
-
Artur Grela
بازی شروع نشده است
۱۷:۵۵
Slawomir Dosz
-
-
Krystian Kolodziej
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۰
  World Olympic Games Mixed, Doubles Qualification
Ursu V./Chiriacova A.
۴
۲
Blaskova Z./Valenta J.
Finished
۱۲:۱۵
Sanguansin P./Paranang O.
۴
۳
Oyebode J./Monfardini G.
Finished
۱۳:۴۵
Altinkaya S./Gunduz I.
۳
۴
Kumar N./Wang A.
Finished
۱۲:۰۰
Brateyko S./Limonov A.
۲
۴
Chew Z.Y.C./Zeng J.
Finished
۱۳:۰۰
  Czech Republic Pro League
Turek Tomas
۱
۳
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Marek Zaskodny
۲
۳
Tadeas Zika
Finished
۰۰:۳۰
David Stusek
۳
۱
Roman Hudeczek
Finished
۰۱:۰۰
Tadeas Zika
۲
۳
Roman Hudeczek
Finished
۰۰:۰۰
Miroslav Adamec
۳
۲
Pavel Fojt
Finished
۰۲:۰۰
Patrik Jokiel
۲
۳
Michal Vavrecka
Finished
۱۱:۳۰
Marek Volny
۳
۲
Ivan Jemelka
Finished
۱۲:۰۰
Radomir Revay
۲
۳
Adam Vitasek
Finished
۱۵:۳۰
Antonin Baros
۳
۲
Radovan Polasek
Finished
۱۶:۰۰
Miloslav Kotil
۳
۱
Vladimir Krejci
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Janata
۲
۳
Tomas Fisar
Finished
۰۲:۳۰
Simon Kadavy
۳
۲
Ladislav Zatecka
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Holik
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۹:۳۰
Milan Kolar
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۰:۳۰
Milan Kolar
۰
۳
Havel Ladislav
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Martin Huk
Finished
۱۵:۰۰
Radovan Polasek
۳
۱
Radomir Revay
Finished
۱۵:۰۰
Josef Belovsky
۰
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۶:۰۰
Petr Bradach
۱
۳
Turek Tomas
Finished
۰۰:۰۰
Radek Rose
۰
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۱:۰۰
Milan Fisera
۱
۲
Tomas Janata
Finished
۰۱:۳۰
Jaroslav Prokupek
۲
۳
Simon Kadavy
Finished
۰۲:۳۰
Milan Fisera
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Fisar
۲
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۳:۳۰
Pavel Fojt
۳
۲
Milan Fisera
Finished
۰۴:۳۰
Martin Cvecek
۲
۳
Miroslav Malek
Finished
۱۰:۰۰
Marek Fabini
۳
۰
Michal Jezek
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Beranek
۳
۰
Miloslav Kotil
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Bresky
۱
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Janata
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۴:۰۰
Ladislav Zatecka
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۴:۳۰
Miroslav Adamec
۳
۱
Tomas Fisar
Finished
۰۵:۰۰
Pavel Fojt
۳
۰
Tomas Janata
Finished
۰۵:۳۰
Ladislav Zatecka
۳
۰
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Fisar
۳
۱
Milan Fisera
Finished
۰۶:۰۰
Simon Kadavy
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۶:۰۰
Simon Kadavy
۲
۳
Ladislav Zatecka
Finished
۰۶:۳۰
Pavel Fojt
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۷:۰۰
Tomas Franek
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۷:۰۰
Patrik Jokiel
۰
۳
Marek Volny
Finished
۰۹:۳۰
Gunar Krauter
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۹:۳۰
Jaroslav Kepka
۰
۳
Zdenek Zikmunda
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۱۰:۰۰
Zdenek Kasinski
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۱۰:۰۰
Michal Vavrecka
۳
۲
Ivan Jemelka
Finished
۱۰:۰۰
Michal Regner
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۱۰:۳۰
Marek Volny
۱
۳
Michal Vavrecka
Finished
۱۰:۳۰
Zdenek Zikmunda
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۰:۳۰
Alesh Bayer
۳
۱
Tomas Holik
Finished
۱۱:۰۰
Havel Ladislav
۱
۳
Gunar Krauter
Finished
۱۱:۰۰
Ivan Jemelka
۱
۳
Patrik Jokiel
Finished
۱۱:۰۰
Miroslav Malek
۳
۰
Jaroslav Kepka
Finished
۱۱:۰۰
Jaroslav Kepka
۳
۰
Martin Cvecek
Finished
۱۱:۳۰
Gunar Krauter
۳
۰
Zdenek Kasinski
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Holik
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۱:۳۰
Zdenek Zikmunda
۲
۳
Miroslav Malek
Finished
۱۲:۰۰
Michal Regner
۳
۰
Alesh Bayer
Finished
۱۲:۰۰
Gunar Krauter
۳
۰
Havel Ladislav
Finished
۱۳:۰۰
Miroslav Patek
۳
۲
Zdenek Zikmunda
Finished
۱۳:۰۰
Michal Regner
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۳:۰۰
Michal Vavrecka
۰
۳
Marek Volny
Finished
۱۳:۰۰
Miroslav Svedik
۰
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۳:۳۰
Petr Holas
۳
۱
Milan Travnik
Finished
۱۳:۳۰
Martin Huk
۰
۳
Jan Mecl Jr.
Finished
۱۳:۳۰
Radomir Revay
۳
۲
Antonin Baros
Finished
۱۳:۳۰
Lubomir Jonas
۳
۰
Jiri Koudela
Finished
۱۴:۰۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Vladimir Havlicek
Finished
۱۴:۰۰
Adam Vitasek
۲
۳
Radovan Polasek
Finished
۱۴:۰۰
Denis Hofman
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۴:۰۰
Milan Travnik
۳
۰
Lubomir Jonas
Finished
۱۴:۳۰
Antonin Baros
۱
۳
Adam Vitasek
Finished
۱۴:۳۰
Josef Belovsky
۳
۱
Jakub Stolfa
Finished
۱۴:۳۰
Jan Mecl Jr.
۳
۲
Denis Hofman
Finished
۱۴:۳۰
Jiri Koudela
۱
۳
Petr Holas
Finished
۱۵:۰۰
Vladimir Havlicek
۲
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۵:۰۰
Petr Holas
۲
۳
Lubomir Jonas
Finished
۱۵:۳۰
Martin Huk
۳
۰
Denis Hofman
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۵:۳۰
Milan Travnik
۳
۱
Jiri Koudela
Finished
۱۶:۰۰
Jan Mecl Jr.
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۱۶:۰۰
Vladimir Havlicek
۲
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۶:۳۰
Lubomir Jonas
۳
۱
Jiri Koudela
Finished
۱۶:۳۰
Petr Holas
۱
۲
Milan Travnik
inprogress
۱۷:۰۰
Radovan Polasek
۱
۱
Adam Vitasek
inprogress
۱۷:۰۰
Jakub Stolfa
۰
۲
Josef Belovsky
inprogress
۱۷:۰۰
Jan Volhejn
-
-
Vladan Brom
Cancelled
۱۷:۳۰
Dan Volhejn
-
-
Vladan Brom
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Milan Urban
-
-
Tonar Lukas
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Patrik Marsalek
-
-
Jan Krupnik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pavel Kulhanek
-
-
Michal Vavrecka
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Martin Mastera
-
-
Jan Manhal Jr
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Jan Sucharda
-
-
Simon Kadavy
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Radim Uhlar
-
-
Kamil Kleprlik
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Miroslav Barta
-
-
Matej Perny
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Russia Liga Pro
Ivan Soldatov
۰
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۰:۴۵
Gennady Karpovkin
۳
۱
Igor Krikunov
Finished
۰۸:۱۵
Ivan Pandur
۲
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۸:۴۵
Victor Bogdenko
۰
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۲:۳۰
Alexander Kolmin
۱
۲
Viktor Kochergin
Finished
۱۶:۰۰
Vasilevskiy Kirill
۲
۳
Yurii Khaperskii
Finished
۱۶:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۰۰:۲۰
Dmitriy Kugurushev
۱
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۰۳:۱۵
Evgeny Glazun
۰
۳
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۸:۳۰
Valeriy Skomskov
۳
۱
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۴۵
Denis Molodtsov
۲
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۴:۱۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۰۰
Maksim Mameka
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Lanovenko
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۳۰
Oleg Zyuganov
۳
۱
Maksim Mameka
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Shershnev
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۳:۱۵
Maksim Mameka
۳
۱
Sergey Lanovenko
Finished
۰۰:۰۰
Oleg Kharlakin
۳
۱
Nikita Mareev
Finished
۰۱:۴۵
Valery Kutin
۳
۰
Mikhail Gusev
Finished
۱۲:۴۵
Oleg Kharlakin
۳
۱
Yankovskii Andrei
Finished
۰۰:۱۵
Nikita Mareev
۱
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۰:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Ivan Soldatov
Finished
۰۱:۴۵
Vladimir Eremin
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۱۵
Yankovskii Andrei
۰
۳
Nikita Mareev
Finished
۰۲:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۰
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Zyuganov
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۰۴:۰۰
Dmitriy Kugurushev
۳
۲
Yankovskii Andrei
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Eremin
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۴۵
Vladislav Shelipov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۹:۰۰
Bazilevsky Vitaly
۳
۰
Vladislav Shelipov
Finished
۰۹:۳۰
Valeriy Zanev
۳
۱
Evgenii Plotnikov
Finished
۰۹:۳۰
Yaroslav Troyanov
۳
۰
Oleg Butorin
Finished
۰۹:۴۵
Vladislav Chakhur
۱
۳
Evgeny Glazun
Finished
۱۰:۰۰
Oleg Butorin
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۱۰:۱۵
Evgeny Glazun
۳
۱
Vladislav Shelipov
Finished
۱۰:۳۰
Bazilevsky Vitaly
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۱۱:۰۰
Aleksey Stroev
۲
۳
Robert Agababyan
Finished
۱۲:۰۰
Savinsky Aleksandr
۰
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۱۲:۱۵
Denis Molodtsov
۰
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۲:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۰
Pavel Semenov
Finished
۱۲:۴۵
Igor Minchenkov
۲
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۳:۱۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Ippolitov
۱
۳
Aleksey Stroev
Finished
۱۳:۳۰
Timur Molchanov
۱
۳
Sergey Nikulin
Finished
۱۴:۰۰
Aleksey Stroev
۰
۳
Victor Bogdenko
Finished
۱۴:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۱۴:۱۵
Igor Minchenkov
۳
۲
Pavel Semenov
Finished
۱۴:۴۵
Aleksey Shershnev
۳
۰
Mikhail Gusev
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۱
۳
Timur Molchanov
Finished
۱۵:۰۰
Anatoly Batalov
۲
۳
Artem Denisov
Finished
۱۶:۱۵
Denisov Alexey
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۱۶:۳۰
Roman Khomenko
۲
۱
Konstantin Kochetkov
inprogress
۱۶:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۱
Sergey Myagkov
inprogress
۱۷:۰۰
Yurii Khaperskii
۰
۰
Oleg Shutov
inprogress
۱۷:۱۵
  World Ping Pong Point
Nikolay Ulyanchich
۲
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۰۸:۴۷
Andrii Shcherinskyi
۰
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۰۹:۱۷
Nikolay Ulyanchich
۳
۱
Manko Viktor
Finished
۰۹:۴۷
Andrii Shcherinskyi
۳
۰
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۰:۱۷
Oleksandr Leonenko
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۱۰:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۳
۱
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۱:۱۷
Manko Viktor
۲
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۱:۴۷
Manko Viktor
۳
۰
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۲:۱۷
Oleksandr Leonenko
۱
۳
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۲:۴۷
Manko Viktor
۳
۲
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۳:۱۷
Oleksandr Leonenko
۳
۲
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۳:۴۷
Skorokhod Sergiy
۱
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۵:۱۷
Roman Sukhomlyn
۱
۳
Yurii Petrushenko
Finished
۱۵:۴۷
Skorokhod Sergiy
۲
۳
Yurii Petrushenko
Finished
۱۶:۱۷
Roman Sukhomlyn
۳
۲
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۶:۴۷
  Germany Challenger Series
Marco Stefanidis
۰
۳
Adrien Coton
Finished
۱۰:۰۰
Rafael Turrini
۳
۱
Daniel Rinderer
Finished
۱۰:۳۵
Sven Happek
۰
۳
Daniel Rinderer
Finished
۱۱:۴۵
Damian Zech
۰
۳
Rafael Turrini
Finished
۱۲:۲۰
Marco Stefanidis
۱
۳
Sven Happek
Finished
۱۲:۵۵
Rafael Turrini
۰
۳
Daniel Rinderer
Finished
۱۵:۴۰
  World TT-CUP
Michal Bracha
۰
۳
Piotr Odelski
Finished
۰۰:۰۰
Franciszek Jastrzebowski
۳
۱
Gracjan Rokita
Finished
۰۰:۰۵
Petr Vanek
۳
۱
David Bochnak
Finished
۰۰:۱۰
Jaroslav Brynych
۳
۱
Jakub Mach
Finished
۰۰:۲۰
Muhlhauser Zdenek
۰
۳
Martin Dolezal
Finished
۰۰:۲۵
Zapala Krzysztof
۳
۰
Gola Blazej
Finished
۰۰:۳۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Filip Nemec
Finished
۰۰:۴۰
Daniel Hyza
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۵۵
Gola Blazej
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۰۱:۰۰
David Bochnak
۰
۳
Filip Nemec
Finished
۰۱:۲۵
Adam Kral
۳
۲
Jaroslav Brynych
Finished
۰۱:۳۰
Zapala Krzysztof
۲
۳
Karol Guzy
Finished
۰۱:۳۰
Daniel Hyza
۳
۰
Muhlhauser Zdenek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Vanek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۱:۵۵
Martin Dolezal
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۰۲:۰۰
Henry Chau
۲
۳
Brad Robbins
Finished
۰۲:۱۰
Cezary Krawczyk
۲
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۲:۳۰
Zhaoqun Zhou
۰
۳
Henry Chau
Finished
۰۲:۴۰
Brad Robbins
۱
۳
Zhaoqun Zhou
Finished
۰۳:۱۰
Szymon Ciemiega
۲
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۳:۳۰
Harpreet Singh
۲
۳
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Ciemiega
۲
۳
Emil Michalski
Finished
۰۴:۳۰
Saj Alapat
۳
۰
Harpreet Singh
Finished
۰۴:۴۵
Kotlyarevskiy Semen
۳
۰
Saj Alapat
Finished
۰۵:۱۵
Cezary Krawczyk
۲
۳
Emil Michalski
Finished
۰۶:۰۰
Szymon Ciemiega
۳
۲
Cezary Krawczyk
Finished
۰۶:۳۰
Dmitri Famin
۳
۱
Vincent Oberle
Finished
۰۹:۱۵
Filip Kociuba
۱
۳
Blazej Warpas
Finished
۰۹:۳۰
Reche Salvador
۳
۲
Pablo Heredia
Finished
۰۹:۴۰
Vootele Vaher
۳
۱
Johannes Kant
Finished
۰۹:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Jakub Rolik
Finished
۰۹:۵۰
Bartlomiej Molka
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۰:۰۵
Alberto Olmedo
۲
۳
Luciano Jang
Finished
۱۰:۱۰
Dmitri Famin
۳
۱
Johannes Kant
Finished
۱۰:۱۵
Jaroslav Sprongl
۳
۲
Jan Hruska
Finished
۱۰:۲۰
Suvorov Maxim
۱
۳
Brozek Michal
Finished
۱۰:۲۵
Blazej Warpas
۳
۱
Valois Kayque
Finished
۱۰:۳۰
Stepien Marcin
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۰:۳۵
Reche Salvador
۱
۳
Luciano Jang
Finished
۱۰:۴۰
Vincent Oberle
۱
۳
Vootele Vaher
Finished
۱۰:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Jan Hruska
Finished
۱۰:۵۰
Adam Rek
۰
۳
Filip Kopecky
Finished
۱۰:۵۵
Dawid Stapor
۲
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۱:۰۰
Gola Pawel
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۰۵
Pablo Heredia
۱
۳
Alberto Olmedo
Finished
۱۱:۱۰
Dmitri Famin
۰
۳
Vootele Vaher
Finished
۱۱:۱۵
Jakub Rolik
۳
۱
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۱:۲۰
Suvorov Maxim
۳
۲
Filip Kopecky
Finished
۱۱:۲۵
Michal Lysakowski
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۱۱:۳۰
Stepien Marcin
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۳۵
Reche Salvador
۳
۲
Alberto Olmedo
Finished
۱۱:۴۰
Johannes Kant
۲
۳
Vincent Oberle
Finished
۱۱:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۱:۵۰
Brozek Michal
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۱:۵۵
Milosz Kukawka
۳
۱
Gola Pawel
Finished
۱۲:۰۵
Luciano Jang
۲
۳
Pablo Heredia
Finished
۱۲:۱۰
Jan Hruska
۰
۳
Jakub Rolik
Finished
۱۲:۲۰
Suvorov Maxim
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۲:۲۵
Vincent Oberle
۳
۰
Johannes Kant
Finished
۱۲:۳۰
Dawid Stapor
۳
۱
Valois Kayque
Finished
۱۲:۳۰
Jan Hruska
۳
۲
Gustav Lomsky
Finished
۱۲:۵۰
Alberto Olmedo
۳
۲
Pablo Heredia
Finished
۱۲:۵۰
Filip Kopecky
۳
۱
Brozek Michal
Finished
۱۲:۵۵
Michal Lysakowski
۰
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۳:۰۰
Vootele Vaher
۳
۰
Dmitri Famin
Finished
۱۳:۰۰
Stepien Marcin
۰
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۳:۱۵
Luciano Jang
۳
۲
Reche Salvador
Finished
۱۳:۲۰
Jakub Rolik
۰
۳
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۳:۲۰
Dawid Stapor
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۱۳:۳۰
Suvorov Maxim
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۳:۳۰
Martin Novak
۱
۳
Tomas Kocvara
Finished
۱۳:۵۰
Filip Kopecky
۳
۲
Brozek Michal
Finished
۱۴:۰۰
Svoboda Vladimir
۰
۳
Simon Matousch
Finished
۱۴:۲۰
Martin Dolezal
۱
۳
Marat Filip
Finished
۱۴:۲۵
Michal Lysakowski
۰
۳
Dawid Stapor
Finished
۱۴:۳۰
Martin Novak
۰
۳
Simon Matousch
Finished
۱۴:۵۰
Adam Rek
۳
۲
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۴:۵۵
Filip Kociuba
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۵:۰۰
Tomas Kocvara
۱
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۲۰
Martin Dolezal
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۵:۲۵
Sosnowski Grzegorz
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۵:۳۵
Martin Novak
۰
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۵۰
Marat Filip
۱
۳
Adam Rek
Finished
۱۵:۵۵
Denys Kovtanyuk
۳
۲
Szumilas Wladyslaw
Finished
۱۶:۰۵
Simon Matousch
۲
۳
Tomas Kocvara
Finished
۱۶:۲۰
Martin Dolezal
۱
۳
Adam Rek
Finished
۱۶:۲۵
Sosnowski Grzegorz
۰
۳
Szumilas Wladyslaw
Finished
۱۶:۳۵
Blazej Warpas
۱
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۶:۴۰
Hejda Vaclav Jr.
۱
۳
Marat Filip
Finished
۱۶:۵۵
Svoboda Vladimir
۰
۱
Martin Novak
inprogress
۱۷:۰۵
Mucha Grzegorz
۰
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۷:۰۵
Dawid Stapor
۱
۰
Filip Kociuba
inprogress
۱۷:۱۰
Leszek Maduzia
-
-
Mucha Grzegorz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۵
  Belarus Liga Pro
Nikolay Zademlenyuk
۲
۳
Brutskii Vladislav
Finished
۰۸:۳۰
Aleksei Shubin
۱
۳
Vitalii Vinnik
Finished
۱۳:۰۰
Anatolii Tokarevskii
۰
۱
Vadim Nekhvedovich
inprogress
۱۷:۰۰
  Czech Republic TT Star Series
Felipe Olivares
۳
۲
Yevhen Pryshchepa
Finished
۰۹:۳۰
Martin Pytlik
۱
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۰:۰۵
Eusebio Vos
۰
۳
Boguslav Koszyk
Finished
۱۰:۴۰
Felipe Olivares
۳
۰
Martin Pytlik
Finished
۱۱:۴۵
Eusebio Vos
۰
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۲:۱۵
Nazar Tretyak
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۲:۴۵
Guillaume Alcayde
۱
۳
Boguslav Koszyk
Finished
۱۳:۱۵
Felipe Olivares
۳
۱
Eusebio Vos
Finished
۱۳:۴۵
Martin Pytlik
۱
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۴:۱۵
Guillaume Alcayde
۲
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۴:۴۵
Nazar Tretyak
۱
۳
Boguslav Koszyk
Finished
۱۵:۱۵
Martin Pytlik
۲
۳
Eusebio Vos
Finished
۱۵:۴۵
Felipe Olivares
۰
۳
Guillaume Alcayde
Finished
۱۶:۱۵
Boguslav Koszyk
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۶:۴۵
Nazar Tretyak
۲
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۷:۱۵
  Germany WTT Feeder Dusseldorf Women
Hsing-Yin Liu
۰
۳
Satsuki Odo
Finished
۱۱:۳۰
Eunhye Lee
۲
۳
Chengzhu Zhu
Finished
۱۲:۰۵
  Germany WTT Feeder Dusseldorf
Jaehyun An
۳
۰
Daeseong Cho
Finished
۱۲:۴۰
Kanak Jha
۳
۰
Dongsoo Kang
Finished
۱۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید